Soustředění v Baku 2015

Na mezinárodní soustředění v Baku v Azerbajdžánu jsem jela již podruhé a moc jsem se těšila. Z Prahy jsme odlétali ve středu 2. prosince a vrátili jsme se v neděli 13. prosince. Celou výpravu České republiky tvořilo sedm gymnastek a dvě trenérky – z mého klubu SKP MG Brno já a moje kolegyně Verča, Deniska a Nikča a paní trenérka Zajoncová, a další tři naše kamarádky a jejich trenérka z Českých Budějovic.

Gábi s Marinou Durundou 122015.jpg
S azerbajdžánskou jedničkou Marinou 

Dva týdny jsme strávily tréninkem s jedněmi z nejlepších trenérek na světě, a bylo to opravdu super. Potkaly jsme tam i jednu z nejlepších současných gymnastek – azerbajdžánskou jedničku Marinu Durundu!

Trénovaly jsme celý den od devíti hodin ráno do osmi večer (samozřejmě s obědovou přestávkou 😉 ) a večer chodily do sauny jít si odpočinout a zregenerovat se. Zlepšovaly jsme naši kondičku, fyzičku, techniku těla i práce s náčiním a pracovaly i na choreografii a ztvárnění sestav na hudbu. Na začátku a konci soustředění jsme předvedly naše závodní sestavy na hudbu a pokrok byl opravdu vidět!

A když jsme zrovna necvičily, šly jsme se na procházku po Baku.

Všechny jsme si odvezly skvělé zážitky a spoustu nové motivace k trénování na další sezónu. V té už budu soutěžit v kategorii Juniorky a s o několik let staršími děvčaty! 🙂

Doufám, že budu moct do Azerbajždánu jet i příští rok!

 

Tato slideshow obsahuje JavaScript.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s