Nejmilejší chvíle roku 2015

Na začátku ledna vždy netrpělivě vyhlížíme, co nám dalších 12 měsíců přinese, a plánujeme, čeho všeho chceme dosáhnout a v čem se zlepšit. Je ale také dobré podívat se zpět na rok předchozí, znovu prožít všechny krásné i ne až tak příjemné chvilky, abychom mohli být v novém roce opravdu moudřejší o nové zkušenosti.

Co mi tedy přinesl rok 2015? Hlavně spoustu štěstí a úspěchů, nejen na poli moderní gymnastiky! 🙂

Tady jsou moje nejlepší vzpomínky na rok 2015:

Na začátku roku jsem si vyzkoušela divadelní prkna a účinkovala jako „hadí žena“ v operetě Na tý louce zelený. Bylo to super a doufám, že budu mít podobné příležitosti i v budoucnu!

Největším gymnastickým úspěchem byly dva celkové tituly Mistryně ČR – v červnu v soutěži  jednotlivkyň na podzim spolu s mými kamarádkami ve společných skladbách. V Mistrovství v jednotlivkyních jsem navíc zvítězila i v sestavách bez náčiní, se míčem a kuželkami, v sestavě se švihadlem jsem byla třetí).

Část svých odměn za závody (hlavně hračky a plyšáky) jsem také znovu odvezla dětem do Klokánku. Letos jsem navštívila hned třikrát a doufám, že jim budu moci pomáhat i nadále.

O prázdninách jsem také podnikla velkou cestu na Ukrajinu, kam jsem odvezla svoje nepotřebné oblečení, hračky a věci do školy malé Marušce ze Svaljavy. Více se o projektu Mária a Mária můžete dočíst třeba tady.

V létě za mnou taky přijela moje skvělá kamarádka Narinka z Baku v Azerbajdžánu, se kterou jsem se seznámila na tamním soustředění.

Velkou pozitivní změnou pro mě byl také přestup na novou školu, kde jsem si našla spoustu nových kamarádů a kde se mi moc líbí. Mám také moc ráda naše paní učitelky, které mě moc podporují a snaží se mi všelijak pomoci, abych se mohla věnovat gymnastice a přitom zvládala i školu.

Moc jsem si užila i naše letní soustředění v Poreči v Chorvatsku a prosincové dva týdny na výběrovém soustředění v Baku!

A protože „kdo chvíli stojí, už stojí opodál“ zatrénovaly jsme si s kamarádkami z klubu a paní trenérkou i mezi Vánocemi a Silvestrem.

Konec roku jsem potom strávila v krásné Praze s mými kamarádkami Sabrinkou a Gabčou.

 

Moc děkuji všem, co se mnou strávili skvělé chvíle roku 2015, a pomáhali mi pracovat na splnění mého snu!

Už se nemůžu dočkat, co přinese rok 2016! 🙂

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s