XII. Gracia Cup Maďarsko

Ve čtvrtek 4. února jsem se vydala na můj první letošní zahraniční závod. Poprvé jsem také v zahraničí soutěžila jako reprezentantka České republiky, takže na na XII. Gracia Cup nikdy nezapomenu. Do Maďarska jsem cestovala s paní trenérkou, kamarádkou z klubu Deniskou a kamarádkou z Českých Budějovic také Deniskou.

XII. Gracia Cup
XII. Gracia Cup

První závodní den se v kategorii juniorek cvičily jen sestavy se švihadlem a obručí. Jako první jsem se předvedla s obručí, kde jsem se dopustila několika chybek. I proto jsem byla před sestavou se švihadlem malinko nervózní. Když hlásili, že se mám připravit, zhluboka jsem se nadechla a řekla si, že všechno bude dobrý. A nakonec opravdu bylo! 🙂 Sestava se mi povedla skvěle, švihadlo mi ani jednou nespadlo a i prvky obtížnosti se mi povedly. I rozhodčím se můj výkon líbil, ocenily ho skvělou známkou 13,067. Byla jsem moc šťastná, protože jsem v tvrdé konkurenci byla druhou náhradnicí do osmičlenného finále!

Druhý den byly na pořadu sestavy s míčem a kužely. Jako první jsem cvičila mé více oblíbené kuželky, které jsem zacvičila bez chyby až do poslední vteřiny, kdy mi vypadla kuželka z ruky. Mrzelo mě to, ale i to se na závodech stává, alespoň mi to znovu připomnělo, že se musím soustředit až do konce sestavy! I tak můj výkon rozhodčí opět ocenily pěknou známkou 12,9. V poslední sestavě na tomto závodu, míči, jsem se nevyvarovala chybiček.

Celkově jsem se svým výkonem byla spokojená i proto, že jsem poprvé na velkých závodech cvičila své nové sestavy sestavy, které které mám zatím jen krátkou dobu. Mám ještě co zlepšovat, ale i díky skvělým známkám na švihadlo a kužele vím, že jsem na správné cestě!

G.G

Tato slideshow obsahuje JavaScript.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s