Oční Studio Aleš Žejdl

V úterý jsem byla na vyšetření očí a konzultaci kontaktních čoček v Očním studiu Aleš Žejdl. Starala se o mě moc milá a chápavá paní Rytířová, která mi změřila oči, doporučila nejlepší kontaktní čočky a všemožně se snažila mi vyjít vstříc. Byla jsem také moc ráda, že jsem potkala pana Žejdla a mohla mu osobně poděkovat za sponzorský dar kontaktních čoček, kterým se rozhodl mě podpořit.

Oční Studio Aleš Žejdl
S moc milou paní Rytířovou a panem Žejdlem

Moderní gymnastky i ostatní sportovci nepotřebují jenom tréninkové a závodní vybavení, ale taky další věci, které jim pomáhají ve skvělém výkonu. Pro mě jsou velmi důležité kontaktní čočky, bez kterých by se mi cvičilo opravdu špatně.

Kvalitní kontaktní čočky, které navíc potřebuji často vyměňovat, protože se na tréninku snadno zašpiní, jsou ale také docela drahé. I proto jsem moc ráda za spolupráci s Očním Studiem Aleš Žejdl, které mi právě tyto čočky poskytlo.

Pomohou mi na reprezentačním soustředění v Praze a na závodech v Řecku, nebo Chorvatsku. A je také super vědět, že mi bude držet palce nejen moje rodina, klubové kolegyně a kamarádky, ale i skvělý a moc milý tým kolem pana Žejdla.

Ještě jednou moc děkuji! G

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s