Aphrodite cup 2016 – Athény

Před několika dny jsem se vrátila z mého zatím největšího závodu v reprezentaci ČR. Aphrodite cup 2016, který se odehrával v řeckých Athénách byl krásný, velký a nabitý skvělou konkurencí.

12049708_465361133673784_3410884279857725949_n

Hala, ve které se závod odehrával, byla opravdu obrovská a diváci vytvořili skvělou atmosféru. Potkala jsem spoustu skvělých gymnastek, třeba ukrajinskou reprezentantku Olenu Diachenko a řeckou seniorskou reprezentantku Varvaru Fillou. Získala jsem také spoustu skvělých zkušeností a znovu jsem si připomněla, že, i když tréma je normální, je potřeba věřit tomu, co mám natrénováno a nebýt zbytečně nervózní. Nejvíce se mi povedla sestava s kužely.

Moc děkuji všem co mi fandili doma i všem, co byli se mnou, za krásné zážitky a vzpomínky. Děkuji i své paní trenérce Jarmile Zajoncové a dalším trenérům ostatních kolegyň z reprezentace, kteří se o nás starali.

Poděkovat bych chtěla i Očnímu studiu Aleš Žejdl, za kontaktní čočky, bez kterých bych se neobešla, a společnosti Preciosa, která mi darovala krásné broušené kameny, díky kterým jsem na koberci zářila ještě více.

 

 

 

Podívejte se na moji sestavu s kuželi:

(Pro zvětšení obrázku klikněte)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s