2. vicemistryně ČR v juniorkách!

V sobotu jsem se zúčastnila jednoho z nejdůležitějších závodů jarní sezóny, Mistrovství České republiky v juniorkách. Bylo to moje první mistrovství v této kategorii, kde jsem závodila v silné konkurenci desítek gymnastek, z nichž některé jsou i o dva roky starší než já. Kromě toho byla tato soutěž velmi důležitá i proto, že umístění na ní ovlivňuje to, které gymnastky budou reprezentovat ČR na Mistrovství Evropy v juniorkách.

I proto jsem chtěla všem rozhodčím i divákům ukázat, že si jedno z těchto reprezentačních míst zasloužím. První dvě sestavy (se švihadlem a obručí) se mi povedly skvěle, ale ve třetí sestavě, kterou byla sestava s kužely, jsem udělala pár chyb. Na poslední sestavě s míčem, tak záleželo moje celkové umístění a další naděje na účast na ME. S tímto tlakem a trémou jsem se vyrovnala a sestavu zacvičila bez jediné chyby.

13103328_10154120644708486_6494442385211576589_n

Nakonec jsem získala ve víceboji celkové třetí místo.V jednotlivých sestavách jsem si navíc odnesla jednu stříbrnou medaili za obruč a dvě bronzové příčky (za švihadlo a míč). V kuželích jsem na tři nejlepší místa nedosáhla, ale třetí příčku v nich vybojovala moje klubová kamarádka Danielka. 🙂

Chtěla bych moc poděkovat jak mým trenérkám, tak i fanouškům a sponzorům, jejichž podpory si moc vážím!

Ani po MČR si moc neodpočinu, v pátek jedu na mezinárodní soutěž Dunajský pohár do Bratislavy. 6. – 8. května se potom představím v Brně na Tart cupu, který je pořádán současně s velkým mezinárodním Grand Prix Brno.

Už se moc těším, až budu trénovat a závodit na stejném koberci, jako moje gymnastické vzory z Ruska nebo Gruzie. Pokud budete mít čas a chuť, budu moc ráda, když mě i mé kolegyně přijdete podpořit! 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s