Světový pohár v Sofii

Mým posledním mezinárodním závodem před ME v Holonu byl Světový pohár v Sofii v Bulharsku.

Původně jsem se na něm měla představit jen v sestavách se švihadlem a obručí. Jednu kolegyni z reprezentace ale bohužel trápí chronické zranění a tak se tohoto závodu na poslední chvíli rozhodla neúčastnit. Já i moje druhá reprezentační kamarádka Deniska jsme tak byly postaveny před výzvu zacvičit na významném mezinárodním závodě sestavy, které jsme několik týdnů netrénovaly, právě proto, že jsme nevěděly, že je budeme muset cvičit. Byla jsem hodně nervózní, byla jsem ale ráda, že se budu moci představit ve všech čtyřech svých sestavách.

Gabriela Trnková World Cup Sofia

Začala jsem švihadlem, které se mi povedlo, a dostala jsem za něj krásnou známku 15,1desetin bodu. Následovala obruč, ve které jsem se dopustila pádu, a proto známka byla nižší. Druhý den soutěže jsem se měla představit se sestavami, které jsem v posledních týdnech téměř netrénovala. Nastupovala již jako pátá se sestavou s míčem, která se mi velmi vyvedla. Jako poslední jsem zacvičila sestasvu s kužely, které se mi povedly skvěle, úplně bez chyby, a opět jsem za ně získala vysokou známku 15,1 bodu.

S kolegyní Deniskou jsme jako reprezentační tým ČR skončily na 13. místě z 22 reprezentačních týmů. Ve velké konkurenci nejlepších juniorských gymnastek z celého světa jsem v sestavě s kužely získala skvělé 21. místo, v sestavě se švihadlem potom 25.

Byla jsem se svým výkonem velmi spokojená a už se těším na další tréninky, abych vypilovala poslední chybičky. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s