Mistrovství Evropy v moderní gymnastice 2016

Konečně nadešla ta chvíle, na kterou jsem tak dlouho čekala. Mistrovství Evropy! V úterý ráno jsme velmi brzo odjely s paní trenérkou do Vídně, odkud nám letělo letadlo, a kde jsme se setkaly s ostatními reprezentantkami a jejich trenérkami.

Hned druhý den po příletu jsme měly od 8 do 11 hodiny trénink, a po obědě si poprvé vyzkoušely trénink v závodní hale a přímo na soutěžním koberci. Druhý den, ve čtvrtek, jsme měly opět dvoufázový trénink, po kterém nás vzaly paní trenérky k moři, kde jsme se nádherně odreagovaly. 😊

Soutěž juniorek probíhala v pátek a v sobotu, já jsem svoje sestavy se švihadlem a s obručí cvičila hned první soutěžní

Gabriela Trnková - moderní gymnastika - Mistrovství Evropy 2016
Sestava s obručí (Foto: Progym pro media)

den. Učesání krásného drdolu, namalování, rozcvička, všechno to uteklo tak rychle a už jsem se ocitla v tzv. waiting hall, kde gymnastky čekají, až na ně přijde řada. Nádech-výdech-nádech-výdech-nádech…. Slyším jen: ,,Běž!! To dáš!“. První sestava s obručí se mi hodně povedla, a paní trenérka Zajoncová mě za ni pochválila. Švihadlo mi dvakrát  v maličkostech spadlo švihadlo na zem, ale zbytek sestavy se mi také moc povedl. Je spousta věcí, na kterých ve svých sestavách ještě chci zamakat, i tak jsem ale na byla se svým prvním vystoupením jako reprezentantka ČR spokojená. 🙂 Večer jsem potom podporovala naši seniorskou společnou skladbu a v sobotu jsme fandily Denisce a Alině, které měly před sebou ještě sestavy s míčem a kužely.

V neděli jsme se byli podívat po Jeruzalémě a viděli jsme Chrám Božího hrobu či Zeď nářků. Po téhle vyhlídce jsme jeli k Mrtvému moři. Kdo nevyzkouší, neuvěří! Opravdu mě to nadnášelo mnohem více, než „normální“ voda!  😮 Vyzkoušely jsme s holkama také jejich vyhlášené bahno, kterého bylo spousta hned na břehu. 😊

Na tyhle závody nikdy nezapomenu, nejenom proto, že to bylo moje první a doufám, že ne poslední Mistrovství Evropy, ale i díky tomu, že jsme si užily i spoustu zábavy a podívaly na místa, na která bych se normálně nedostala!

Moc děkuji všem, kdo mě podporují, paní trenérce, rodině, fanouškům a v neposlední řadě i sponzorům! G

Na fotky se můžete podívat v této fotogalerii (pro zvětšení obrázku klikněte):

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s