Prázdniny <3

Prázdniny už jsou sice skoro u konce, ale nikdy není pozdě podívat se zpět na skvělé zážitky, které jsme během nich zažili. 🙂

Na začátku prázdnin jsem jela s kamarádkou Adélkou do Rakouska na tůry do hor. Bylo to fajn, moc jsem si to užila. Poté jsem jela na dovolenou s maminkou na Slovensko, jely jsme do vyhlášené Tatralandie, odkud jsme si dovezly fotku z tobogánu pro babičku k narozeninám. Také jsme byly v lázních v Bešeňové, byl tam bazén s 35°C a ještě k tomu jsme v něm cvičili Aquagymnastiku. Bylo mi sice hrozné vedro, ale bylo to taky super. Byly jsme i na hoře Chopok, kde mi maminka ukazovala, kam jako malá jezdila závodně lyžovat.

S kamarádkami z Prahy
S kamarádkami z Prahy
Jela jsem také navštívit kamarádky z Prahy a s příbuznými jsem se na tři dny podívala do Českého Krumlova. Byli jsme v lesním divadle, v muzeích, na náměstí… Je to tam krásné!
V druhé polovině prázdnin „flákání“ skončilo já se zase věnovala gymnastice. První týden jsme trénovali v Brně v naší tělocvičně. Soustředily jsme se hlavně na techniku náčiní a procvičování starých závodních sestav, připravovaly jsme také nové sestavy a vymýšlely novinky do společných skladeb.

V sobotu 6. 8. jsme odjely na soustředění do Dolních Věstonic, kde jsme dokončily

S kamarádkami z klubu na soustřední SKP MG Brno v Dolních Věstonicích
S kamarádkami z klubu na soustřední SKP MG Brno v Dolních Věstonicích

choreografii společných skladeb a hlavně pracovaly na naší kondičce a fyzičce. Na trénování sestav a baletní přípravu jsme samozřejmě také nezapomněly. Toto soustředění si vždycky zpestříme karnevalem a pohádkou, kterou společně vymyslíme, nacvičíme a potom předvedeme trenérkám a zaměstnancům penzionu.

Hned na to následoval týden opět v Brně na královopolské sokolovně, kam přijela na několik dní trénovat má kamarádka z pražského oddílu Praha Hodkovičky Terezka Čermáková. Oslavily jsme spolu moje narozeniny, ukázala jsem jí Brno v celé jeho kráse a nezapomněla jsem ani na svého nového psího kamaráda, jorkšíra Benyho.
Na více fotek se můžete podívat tady:

Tato slideshow obsahuje JavaScript.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s