Zhodnocení podzimní sezóny

JEDNOTLIVKYNĚ

Na začátku října jsem se zúčastnila závodu až v dalekém italském městě Udine. Hned první den jsme se zúčastnily tréninku a baletní přípravy spolu s ruskými děvčaty. Další den jsem měla trénink po závodě mladších dívek, aby jsem byla na svůj závodní den připravená. Samotný závod naší kategorie se konal v neděli, a jel ve velmi rychlém tempu. Hned jakmile jsem odzávodila míč, jsem se převlékla do dalšího dresu, a zhruba za 20 minut jsem měla za sebou i bezchybnou sestavu s kužely.Z Udine jsem si odvezla 3 medaile a to 2. místo za víceboj, 3. místo za sestavu s míčem a 1. místo za sestavu s kužely.

15220010_1453865067957300_8175407392119643586_nDalším závodem, kterého jsme se s kamarádkami z klubu zúčastnily, byla soutěž v Bělehradu. Zde jsem měla ukázat opět dvě sestavy, tentokrát ale obruč a kužele. I když vím, že jsem obruč mohla zacvičit ještě o něco lépe, rozhodčím líbila, a já za ni získala tedy 1. místo. Mé oblíbené kužele se mi opět povedly, a za ně jsem také získala zlatou medaili, což znamenalo 1. místo i v celkovém hodnocení.

Posledním závodem v této podzimní sezóně jednotlivkyň byl mezinárodní závod v Chorvatsku ve městě Osijek-RONDO CUP, kde se mi opět dařilo a vybojovala jsem si zlaté medaile jak ve víceboji, tak v sestavě s obručí a kuželi.

SPOLEČNÉ SKLADBY

První závod, který nás čekal, byl  hned na začátku listopadu v jihlavský SEŽEV CUP.  Na našem prvním závodě jsme se s kamarádkami umístily na 2.místě.

Dnem, který byl pro mne a děvčata ze společné skladby důležitý, byl 17. listopad, kdy jsme se zúčastnily Přeboru Jihomoravské soutěžní oblasti, a získaly jsme krásné 2.místo. Tímto umístěním jsme si zajistily účast na Mistrovství České republiky.

Právě MČR pro nás v bylo v sezóně společných skladeb nejdůležitější.  Nakonec jsme získaly 3. místo a titul 2. vícemistryně České republiky ve společných skladbách.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s